Адміністрація салон-магазину “Качелька” турбується про безпеку. Вашої інформації та з відповідальністю підходить до зберігання особистих даних покупців, які були вказані при реєстрації на сайті.
Ми не збираємо особисту інформацію про Вас, коли Ви заходите на наш сайт. Всі особисті дані, які Ви вкажете при реєстрації на нашому сайті (ПІБ, e-mail, номер телефону, адрес доставки в м.Львів та інші) будуть зберігатися на безпечному web-сервері у захищеній базі даних. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно.

Салон-магазин “Качелька” гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення, що поступило. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв’язатися по телефону, а служба доставки змогла вчасно доставити замовлений Вами товар у потрібне місце. Представники магазину “Качелька” ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити. Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: надходженнях нового товару, розпродажах, спеціальних програмах, акціях. Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або запитання щодо реєстрації в магазині – пишіть на адресу електронної пошти kharukh74@gmail.com і ми завжди допоможемо.

Особисті відомості і безпека:
1. Салон магазин “Качелька” гарантує, що отримана інформація ні за яких умов не буде надана третім особам, за виключення випадків, передбачених діючим законодавством України.

2. У певних обставинах салон магазин “Качелька” може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації. Особисті відомості можна змінити, оновити або знищити у будь-який час в розділі “Мій профіль”.

3. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, магазин “Качелька” за Вашою згодою може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

4. При користуванні нашими послугами Ви даєте згоду на збір, використання і зберігання своєї особистої інформації згідно з даним положенням.

5. Ми залишаємо за собою право вносити необхідні зміни в даний документ. Зміни, що будуть внесені в політику, публікуватимуться на цій сторінці.

Загальні положення:

1. Деякі об’єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю інтернет-магазину “Качелька”. Використання таких об’єктів установлено діючим законодавством України.

2.На сайті “Качелька” розміщенні посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них виключно з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Якщо у Вас виникли запитання напишіть нам:
kharukh74@gmail.com
телефонуйте:
+38(097) 997 94 15

+38(097) 997 94 16