Безпека – основний фактор при виборі дитячих товарів чи послуг.Ми в Центрі прокату КАЧЕЛЬКА добре це розуміємо, тому пропонуємо товари перевірених та добре відомих світових брендів, продукція яких відповідає найвищим гігієнічним стандартам та вимогам безпеки для дитинита всієї родини. Всі наші товари постійно перевіряються на справність та безпечність.

Ми турбуємся про чистоту та дезінфекцію нашої продукції, щоб малята були здорові та щасливі, а мами – спокійні. Саме тому ми в Центрі прокату КАЧЕЛЬКА розробили 4-рівневу систему очистки та дезінфекції наших товарів.

1- На першому етапі всі предмети миються та перуться з використанням спеціального дитячого миючого засобу.

2- Очистка пароочисником. Гаряча пара 100 градусів вимиває та стерилізує все ідеально

3- Надалі ми усе обробляємо спеціальним дезінфікуючим антисептичним засобом, який
знищує бактеріальні, вірусні і грибкові інфекції. Це сертифікований антисептичний засіб, призначений для дезінфекції та прибирання у закладах і на підприємствах різного профілю – охорони здоров’я, аптечних, дитячих, соціального захисту, комунально-побутових (пральні,перукарні, салони краси тощо), а також у побуті. Він не містить потенційних алергенів і подразників та має пролонговану антимікробну дію, що зберігається протягом не менше 3-х годин.

4- Четвертий етап дезінфекції – опромінення медичною кварцовою бактерицидною лампою. Ця лампа вбиває віруси, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми. Знищує всі види вірусів грипу.

Тож вся наша продукція є безпечна та гіпоалергенна.

Дитинка користується абсолютно чистою іграшкою, безпечною для її здоров’я.

Будьте здорові!

Нехай всі дітки ростуть в любові!
З найкращими побажаннями, Аня та Андрій Харух.