Безпека – основний фактор при виборі дитячих товарів чи послуг.

Ми в салоні прокату дитячих товарів КАЧЕЛЬКА Прокат для малят добре це розуміємо, тому пропонуємо дитячі товари перевірених та добре відомих світових брендів, продукція яких відповідає найвищим гігієнічним стандартам та вимогам безпеки для дитини. Всі наші товари постійно перевіряються на справність та безпечність.

Ми турбуємся про чистоту та дезінфекцію нашої продукції, щоб малята були здорові та щасливі, а мами – спокійні. Саме тому ми в салоні прокату дитячих товарів КАЧЕЛЬКА розробили 3-рівневу систему очистки та дезінфекції наших товарів.

  • На першому етапі всі предмети протираються та перуться з використанням спеціального

дитячого  миючого засобу.

  • Надалі ми усе обробляємо спеціальним дезінфікуючим засобом «Вінсепт Експрес», який
    знищує бактеріальні, вірусні і грибкові інфекції. Це сертифікований антисептичний засіб, призначений для дезінфекції та прибирання у закладах і на підприємствах різного профілю – охорони здоров’я, аптечних, дитячих, соціального захисту, комунально-побутових (пральні,перукарні, салони краси тощо), а також у побуті. «Вінсепт Експрес» не містить потенційних
    алергенів і подразників та має пролонговану антимікробну дію, що зберігається протягом не менше 3-х годин.
  • Третій  етап дезінфекції – опромінення медичною кварцовою бактерицидною лампою.  Ця лампа вбиває віруси, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми. Знищує всі види вірусів грипу.

Тож вся наша продукція є безпечна та гіпоалергенна.

Дитинка користується абсолютно чистою іграшкою, безпечною для її здоров’я.

Будьте здорові!

Нехай всі дітки ростуть в любові!
З найкращими побажаннями, Аня та Андрій Харух.