Блог

Автокрісло – це Must-Have чи можна обійтись???

А Ви знаєте, що автокрісло – це must-have з першого дня життя дитини???

 • У світі встановлено жорсткі вимоги до перевезення діток в авто.
  В Канаді та США діток виписують з пологового тільки за наявності автокрісла. А штрафи за порушення правил перевезення дітей сягають до 500 дол.

В Італії за неправильне перевезення дитини в авто можна заплатити від 80 до 350 євро

 • В Україні до автокрісел досить скептичне ставлення.

Часто автокрісло беруть в машину тільки для поїздки закордон. А даремно!

У випадку ДТП чи різкого гальмування мама ніяк не втрамає дитя на руках – сила інерції просто виштовхне дитя у вікно!!! Є безліч краш-тестів про це!!!

Іноді діток 4-5 років просто пришпиляють машинним ременем безпеки. Але такі дітки ще надто низького зросту – ремінь проходить їм по шиї – а це не тільки дискомфорт. Це загрожує життю дитини!!!

 • Важливим критерієм, окрім ваги та віку дитини, є її зріст. Так, діти зростом до 125 см (в деяких країнах до 145 см) НЕ МОЖУТЬ бути перевезеними без спеціального крісла. Старші (вищі) дітки можуть користуватись автобустером.
 • Нагадаю Вам, що діти вагою до 9 (а краще до 1,5 року) мають подорожувати в автокріслі личком назад, тобто спиною до напрямку руху, щоб вберегти ніжний хребет та шийку у випадку різкого гальмування чи інших непередбачуваних ситуацій.
 • Обирайте автокрісла перевірених світових виробників!
 • Приємним доповненням в автокріслі є: регулювання нахилу спинки, підголівник, підстаканник.

Про безпеку та комфорт мацьоп в дорозі подбає КАЧЕЛЬКА прокат для малят!

Нехай всі дітки ростуть в любові!
З найкращими побажаннями, Аня та Андрій Харух.

2 думки про "Автокрісло – це Must-Have чи можна обійтись???"

 1. Наталя :

  Так, згодна в необхідності перевозити в креслі. Знайомі везли дитину в люльці, їх машину ударили ззаду і дитина вилетіла з заднього сидіння на панель приборів. Після того випадку вони вивчили всі креш тести крісел.

 2. Оксана :

  Брали на тиждень автокрісло для донечки Evenflo (0-18 кг) в закордонну подорож. До того дитина в кріслі не сиділа, тому не знали, чи сидітиме й зараз. Саме тому вирішили взяти крісло на прокат. Оформлення зайняло декілька хвилин. Крісло зручне, легко встановлюється, і головне- донечці дуже сподобалося. Сиділа в ньому всю дорогу. 13-годинний переїзд у машині взагалі не викликав жодних труднощів. Дуже вдячні “Качельці” за надані послуги! 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *